En Doğru Seçiminiz

Alışverişle Alakalı Sıklıkla Sorulan Sorular

Alışverişle Alakalı Sıklıkla Sourlan Sorulara Burdan Ulaşabilirsiniz

Adelisa.com’da sipariş vermek kolay ve güvenlidir. Satın almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak Alışveriş Sepetinize atabilirsiniz ve siapriş ekranında yönergeloeri izleyerek ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizin girişini yaptıktan sonra ödeme işleminizi tamamlayarak sipariş verebilirsiniz.

Adelisa.com’da kredi kartı ve havale ile ödeme yöntemleri ile satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Adelisa.com yüzük gibi belli ürünler için yeniden boyutlandırma hizmeti verir.

Evet, adelisa.com’dan sipariş vermek güvenlidir. Site sunucumuzla müşteri arasında ki tüm bağlantılar endüstri standardı şifreleme teknolojilerini kullanıyoruz.Böylece aktarılan ve alınan tüm bilgiler şifrelenir. Ayrıca ödeme sağlayıcımız PCI DSS standartlarını karşılar ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar.

2021 itibarı ile altın ve değerli taşlar için KDV oranı %18’dir. %18 KDV satış fiyatına dahil olarak yayınlanır sitemizde.

Yurtdışı siparişlerinde gümrük ve/veya farklı vergiler ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Evet, ödeme sırasında size kişiselleştirilmiş bir mesaj oluşturma fırsatı verilecektir. Beyaz bir zarfın içindeki mesaj, hediye paketinizle birlikte gelecek. Pakette, sizi veren olarak tanımlayan başka bir ek form bulunmayacaktır. Bu nedenle hediye mesajına en azından adınızı yazmanızı öneririz. Adelisa, sizi satın alma işleminize eşlik edecek özelleştirilmiş bir hediye mesajıyla kendinizi ifade etmeye davet ediyor.

Lütfen mesajınızda sakıncalı kelimeler, ifadeler ve müstehcenlik kullanmaktan kaçının. Adelisa, bu tür sakıncalı kelimeleri veya ifadeleri kişiselleştirilmiş mesajlarınızdan kaldırma hakkını saklı tutar. 

Bize iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

Evet. Adelisa, tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamak ve size zaman kazandırmak için sizi Kişisel Alışveriş hizmetlerimizi deneyimlemeye davet ediyor.
Ücretsiz bir hizmet olarak, bilgili Kişisel Alışveriş danışmanlarımız tüm durumlar için hediye önerileri veya belki de sadece sizin için özel bir şey sunar.

Bize ulaşın

Tel: +90212 603 2121 Faks:+90212 603 33 21 e-mail: info@gunallarjewellery.com

Adelisa yalnızca çevrimiçi olarak satış hizmeti sunuyor ve bu sebeple mağazadan teslimat hizmeti sunmuyor.

Adelisa ürünlerinin satışı yalnızca adelisa.com sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Adelisa.com’daki ürünlerin fiyatları haber verilmeksizin değiştirilebilir. Lütfen satın aldığınız Adelisa ürününün fiyatının, satın alma gününde listelendiği şekilde tahsil edilmesini bekleyin.

Şu an altın ve pırlanta satışlarında yasal olarak yalnızca 2 ve 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Bu doğrultuda da Adelisa.com üzerinde kredi kartlı satışlarda yalnızca 2 ve 3 taksit imkanı mümkündür.

Kredi kartına 2-3 aylık taksit yapılabilir.

Satın aldığınız mücevherleri Adelisa.com üzerinde sigortalamamız şu an mümkün değil. Fakat sigorta firmaları değerli eşyaların sigortalanması konusunda hizmet vermektedir.