En Doğru Seçiminiz

Güvenlik Politikası

Sitede Alışveriş Yapmadan Önce Güvenlik Politikamızı Dikkatlice İnceleyiniz

Giriş

Adelisa olarak güvenliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu sebeple her çevrimiçi işleminizde bilgilerinizi korumak amacıyla SSL ( Güvenli Yıva Katmanı ) kullanıyoruz.

Form Gönderme güvenliği

Bu web sitesinde, web sitemiz aracılığıyla bir sorgulama veya basit bir site araması gibi bir form gönderdiğinizde, güvenli bir sunucu kullanılır. Çevrimiçi olarak sağladığınız kredi kartı ayrıntıları da dahil olmak üzere herhangi bir kişisel bilginin iletilmesi için endüstri standardı veri şifrelemesi kullanıyoruz. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) protokolü olarak bilinen, bunun aktif olup olmadığını birçok tarayıcıda asma kilit sembolüne bakarak kontrol edebilirsiniz. SSL, bilgileri şifrelemek için özel (veya gizli) bir anahtar kullanarak web tarayıcınız ve web sunucumuz arasında güvenli bir bağlantı sağlar.

E-ticaret Güvenliği

Kredi kartlarını çevrimiçi işlemek için PCI Uyumlu üçüncü taraf ödeme ağ geçidi [Iyzico] kullanıyoruz. Kredi kartı bilgilerinizi çevrimiçi olarak saklamıyoruz. Tüm kredi kartı işlemleri gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak işlenir ve endüstri standardı güvenlik standartları tarafından korunur.

SSL

Web sitemiz üzerinden ürün satın aldığınızda veya etkinlik rezervasyonu yaptığınızda, güvenli bir sunucu kullanılır. Çevrimiçi olarak sağladığınız kredi kartı ayrıntıları da dahil olmak üzere herhangi bir kişisel bilginin iletilmesi için endüstri standardı veri şifrelemesi kullanıyoruz. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) protokolü olarak bilinen, bunun aktif olup olmadığını birçok tarayıcıda asma kilit sembolüne bakarak kontrol edebilirsiniz. SSL, bilgileri şifrelemek için özel (veya gizli) bir anahtar kullanarak web tarayıcınız ve web sunucumuz arasında güvenli bir bağlantı sağlar. Bu şifreleme, birçok çevrimdışı kredi kartı ödemesinden daha fazla tüketici koruması sağlar.