En Doğru Seçiminiz

Hizmetlerimiz

Satış Öncesi ve Satış Sonrası Size Sunduğumuz Tüm Hizmetlerimiz

Yüzün zerafetini yüzüğün tasarımı kadar parmağınıza uygun ölçüde olmasınada bağlıdır.
Her ne kadar yüzük ölçer kılavuzumuzda size en doğru yüzük ölçünüzü bulmakta yardımcı olmaya çalışsakta bazen yüzük ölçünüzü tam olarak belirleyememiş olabilirsiniz. Ama önemli değil ADELISA olarak yüzük ölçünüz uymadığında yüzüğünüzü bize geri önderip ücretsiz yüzük ölçümü değişimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İç yazısı bulunan ya da bulunmayan yüzük ölçüsü değişimi 6 ay içerisinde gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için iade şartlarımızı okuyabilir ya da servis@adelisa.com adresimize e-posta gönderebilir veya +90212 638 3320 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetleri departmanı ile iletişime geçbilirsinz. Müşteri temsilcilerimiz size en doğru şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır. Lütfen müşteri temsilcilerimizin yönergelerine uyunuz. Bu şekilde size en size en doğru ve hızlı şekilde yardımcı olabiliriz.

Yüzük içi yazısı seçiminde tamamen özgürsünüz. Uzunluğu doğru olduğu sürece sizin isteğinize bağlıdır. Bir kelime, bir deyim, evlilik yıldönümü tarihiniz, doğum tarihi ya da sevginizi ifade edecek kalbinizin istediği herhangi birşeyi yüzük iç yazısı olarak yazdırabilirsiniz. Bu şekilde özel yüzüğünü taktığında kendisini çok daha özel hissettirebilirsiniz.

Yüzük içi yazınızı siparişiniz sırasında seçtiğinizde bu hizmet size ücretsiz olarak sağlanacaktır. İç yazısız siparişiniz sonrası iç yazı yazdırmaya karar verirseniz bu işlem 100 TL karşılığında size sunulacaktır. İç yazı yazılan yüzüklerin iade garantisi dışında olduğunu lütfen unutmayın.

Üçüncü taraflara yaptırılan gravürlerinj yüzüğünüzü garanti dışı bırakacağını lütfen unutmayınız.

ADELISA web sitesinden aldığınız her ürün size sertifikalı ve 2 yıl garanti, ve ömür boyu bakım garantisi ile sunulmaktadır. Satın aldığınız ürünler ömürlük ve hatta yadigar olarak bir sonraki nesillere aktarılacak ürünler ölduğundan ADELISA her zaman için ürünlerinizle alakalı desteği sağlamaktadır. 

ADELISA web sitesinden aldığınız ürünlerin 3. şahıs ve kurumlar tarafından yapılacak olan tamir, bakım, iç yazı veya boy değişimi size verdiğimiz garantiyi geçersiz kılacağını birkez daha hatırlatmak isteriz. 

Siaprişini verdiğiniz mücevherler titiz bir şekilde paketlenir ve en güvenilir taşıma şirketleri ile size garantili olarak gönderilir. Sigortalı kargo taşıma sırasında hasar ve kaybı karşılamaktadır.

 

Dikkat:

Siparişiniz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize kargo takip numarası gönderilecektir.

Kargonuz size ulaştığında eğer pakette bir hasar tespit ederseniz derhal şikayet formu doldurun ve teslimat makbuzunu ve kargoyu reddediniz. Ayrıca kargo elinize ulaştığında kurye terketmeden ürün paketini açmanızı ve ürünün hasarsız şekilde teslim edildiğinden emin olunuz.

İade hizmetimiz ürününüzden menun kalmadığınız, iç yazı yazdırma, yeniden boyutlandırma veya onarım talebiniz olduğunda size sunulur. Bu durumlarda basitçe doldurup yazdırabileceğiniz iade formumuzu bize ürün ile birlikte gönderiniz. İade formunu doldurmanız talebiniz daha çabuk işleme alınmasında ve en kısa sürede talebinizin sonuçlanması ve size geri gönderilmesinde önemlidir.

İade şartlarımızı lütfen öncelikle okuyunuz.

Özel anlarınızı sizin daha da kılmak istiyoruz. En özel mücevherinizi en güzel şekilde sunmanız için size isteğinize bağlı olarak ücretsiz hediye paketi ile göndermekteyiz.

Gemolog, değerli taşları tanımlayan, derecelendiren ve değerlendiren kişidir. Bir değerli taşın çeşitliliğini kolayca tanıyabilir ve fark edilmeyen veya insan gözüyle görülemeyen detayları tanımlayabilir ve değerlendirebilir.

Bu sebeple bizde 80 yıldır sizlere en yüksek kalitede mücevherleri sunabilmek için bünyemizde gemolog uzmanlarımız ile birlikte çalışmaktayız.

GIA diplomalı gemologlarımız mücevherlerimizde kullanılan değerli taşların size gönderilen sertifikalarda bahsedilen kalitede olduğundan emin olmak için mücevherleri tek tek değerlendirirler.

Özel anlarınızın kusursuz olması için herşeyi düşünen ADELISA en kolay ve hızlı şekilde yüzük ölçünüzü belirlemeniz için size çevrimiçi Online Yüzük Ölçer hizmetini sunuyor.

Daha fazla detay için Yüzük Ölçer Kılavuzumuzu inceleyiniz.

ADELISA arzuladığınız o özel anılarınızın kusursuz olması için teknik ve estetik görüş almanız konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Uzmanlarımız uzun yılların deneyimi ile size en ince ayrıntıyı dikkate alarak görüşlerini paylaşacaklardır. Teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İçerik Hazırlanıyor

ADELISA web sitesinde dönemlel oarak çeşitli fırsatlarımızdan yararlanabilmeniz adına kupon kodu yayınlamakta ya da kayıtlşı e-posta adresinize bu kodları göndermekteyiz. Her kupon kodu için ayrı ayrı kullanım şartları açıklanmıştır.   Kupon ko9dlarımızdan yararlanmak için haber bültenimize üye olabilir, Facebook fansayfası kampanyalarına katılın veya Instagram’da bizi takip edebilirsiniz. Kupon Kullanma 
  • Aksi belirtilmedikçe sipariş başına yalnızca bir adet kupon kullanılabilir. Birden fazla kupon kodunuz olması fark etmeyecektir. 
  • Kuponlar sipariş ödemeleri öncesinde kupon girişi yapılarak kullanılabilir. 
  • Kuponlar ürün siparişlerinde geçerlidir. Nakit geçerliliği yoktur. 
  • Kupon kullanım şartları her kupon için ayrıca tanımlanır. 
Hediye Kartı  Seçiminizde kararsız kaldığınız takdirde hediye kartı satın alıp sevdiğinize gönderebilirsiniz.    Promosyonlar ve Kuponlar  Yıl içinde değişik fırsatlarla size promosyon ve hediye kuponları sunuyoruz.