En Doğru Seçiminiz

NEDEN ADELISA'YI TERCİH ETMELİYİM?

Bizi Tercih Etmeniz İçin Sayısız Nedeniniz Var

Eşsiz Mücevher Tasarımları

Eşsiz tasarıma sahip her bir parça mücevher; yaratıcısı, sahibi ve baş tasarımcısı Abdurrahman Günal’ın zihninde bu dünyaya olan yolculuğuna başlar. En küçük detaya kadar gerekli dikkati verdiğinden emin olmak için her bir takıyı tasarlamak için yüzlerce saat harcar. Abdurrahman Günal ilhamını hayat algısını dönüştürdüğü her bir tasarımın her yönüne yansıtır. Tasarım tarzımız klasik ve ana akımdan daha artistik akımlar olan Art Deco, Victorian, Edwardian, Antik ve Vintage stillere kadar çok geniş yelpazededir. Size hizmet garantimizin bir parçası olarak, aklınıza gelebilecek her türlü takıyı gerçekleştirmeyi içeren eksiksiz bir Mücevher hizmeti sunuyoruz. Özelleştirme sürecimizin bir parçası olarak, sonuçtan %100 memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Çevre Dostu

Doğaya Saygılı

Günallar Kuyumculuk olarak hepimiz değerli gezegenimizde zararlı bir iz bırakmadan mücevherlerimizi yapmamız gerektiğine inanıyoruz ve hepimiz bu amaca bağlıyız. Bu nedenle, Adil ticaret ve ihtilafsız değerli taşlarımıza ek olarak, Çevre Dostu olma taahhüdümüz de bulunmaktadır.

Çevre dostu mücevher

Yeryüzü kaynaklarının birçok olumsuz, korkunç sömürüsü ve hatta insan ıstırabı, bazen uygun istihdam koşullarına dikkat etmeyen yerlerde metal madenciliği ile bağlantılıdır. Bu nedenle yalnızca saf geri dönüştürülmüş, etik kaynaklı altın ve diğer metalleri kullanıyoruz. Bu şekilde artık etik olmayan madenciliğe katkıda bulunmayız.

Çevre dostu ambalaj

Tüm güzel paketleme elemanlarımızı yapmak için kullanılan her malzeme, benzersiz halka kutumuzdan dış ambalaja kadar her şey ya biyolojik olarak parçalanabilen çevre dostu malzemeden ya da diğer tüketici sonrası geri dönüştürülmüş, etik kaynaklı malzemelerden yapılmıştır.

Üstün Kalite El İşçiliği

En değerli şirket değerimiz, müşterilerimize hizmet etmek ve onlara en iyi ve en değerli mücevherleri tam memnuniyetleri için sunmaktır. Şirket sahibi, Günallar Kuyumculuğun Baş tasarımcısı Abdurrahman Günal herhangi bir mücevher parçasının mükemmel olana kadar üzerinde çalışmayı bırakmaz ve asla mükemmellikten ödün vermez.

Bunu nasıl yaparız

İlk olarak, El işi Takı yapma geleneğini korumaya kararlıyız. Yüzüklerimizin her biri, son derece gelişmiş bir bilgisayar sisteminde benzersiz tasarımlar yapmak için harcanan yüzlerce saatin sonucudur. Her küçük ayrıntı mükemmellik için tasarlanmıştır ve son derece sofistike Art deco tarzı yüzükler, Victoria dönemi, Edward dönemi vb. Diğer etmen kullandığımız malzemelerdir. Gezegenimiz Dünya’da iz bırakmadan yüksek kaliteli Mücevherat yapmaya inanıyoruz. Bu nedenle yalnızca Etik kaynaklı %100 saf geri dönüştürülmüş metaller, Adil Ticaret kaynaklı değerli taşlar ve elmaslar, Etik kaynaklı Mozanitler ve diğer değerli taşları kullanıyoruz. Yüzüğü gelişmiş bir 3D model kullanarak döktükten sonra, yeni doğan Mücevher mükemmel bir şekilde yapılmış ve en küçük ayrıntılara bile özen gösterilen bir sanat eserine dönüştüğü stüdyomuza geri dönüyor.

Uygun Fiyat Garantisi

Kullandığımız metal ve değerli taşları kaliteden ödün vermeden ve ortaya çıkan mücevherin estetik ve güzelliğini değiştirmeyecek şekilde en uygun fiyata üretilebilecek şekilde seçeriz.

Sınırsız Model ve Stil Seçeneği

Adelisa’da farklı renk altın çeşitlerinin bulunduğu büyük bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Farklı model ve stillerdeki tasarımlarımızdan zevkinizi ve sizi yansıtacak olan bir alternatif bulmanız mümkündür. Yaygın olarak bilinen beyaz pırlantadan, yeni renkli pırlanta çeşitlerine veya farklı değerli taşların farklı renk ve tonlarına kadar sizi yansıtacak bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Size Özel Tasarım

Sevginizi ve bağlılığınızı ifade etmek adına en mükemmel yüzüğü bulmanın sizin için önemini çok iyi anlıyoruz. Adelisa.com’da, özel ihtiyaçlarınız için çeşitli stil ve fiyat seçenekleri arasından seçim yapabileceğiniz 1000’den fazla mücevher sunuyoruz. Adelisa.com üzerinde olurda aradığınız tasarım ve stilde bir mücevher bulamıyorsanız, sizi özel takı tasarım ekibimize yönlendireceğiz. 8o yılı aşkın deneyime sahip firmamız yalnızca size özel bir mücevher tasarımı konusunda yardımcı olmak için sizinle birlikte oturacaktır.

Yılların Deneyimi

Uzun yılların birikimi ile ortadoğu’nun en önemli mücevher üreticisi konumunda olan Günallar Kuyumculuk bu birikimini Adelisa markası ile size sunmaktadır. Bizden vereceğiniz sipariş size uzun yılların birikimi ile mükemmel işcilik, dikkatle seçilen değerli taş ve en mükkemmel metal alaşımınla vücud bulmuş eşsiz bir mücevheri size garanti eder.

Profesyoneller Tarafından Kalite Değerlendirmesi

Adelisa, mücevherlerin en üst düzey el işciliği, metal alaşımı ve Adelisa sertifikalı taşların en iyi kalitede olduğunu taahhüt etmektedir. Mücevherlerimizin üretim aşamalarının tamamı profesyonel ekibimiz tarafından sıkı denetimine tabidir.

Ödeme Yöntemleri

ADELISA web sitesinden vereceğiniz siparişlerinizde size farklı ödeme yöntem ve seçenekleri sunarız. Böylece sorunsuzca satın alma işleminizi gerçekleştirmenizi sağlarız.

Etik Güvenilir Süreç

ADELISA ürettiği mücevherlerde kullandığı ürünlerin çevresel ve sosyal olarak sorumlu şekilde elde edildiğinden ve bu süreçte çalışanların güvenli ve adil muamele gördüğünden emin olur.

Ücretsiz Garantili Hızlı Kargo

ADELISA, siparişlerinizin size ulaşmasını sağlayacak en güvenilir dağıtım şirketleri ile çalışmaktadır ve kapınıza kadar ADELISA sigortasında hızlı ve güvenli teslimat yapmaktadır.

Sertifika

ADELISA, size siparişinizde seçeceğiniz Adelisa Sertifikalı ve GIA sertifikalı taş seçeneği sunmaktayız.

Risksiz Alışveriş

ADELISA web sitesinden sipariş verdiğinizde herhangi bir riskin söz konusunda emin olabilirsiniz. Müşterilerimize 60 gün içerisinde ( iade şartları dahilinde ) iade imkânı sunuyoruz. Bu sayede mücevher siparişlerinizi verirken her türlü kaygıdan ve şüpheden uzak olabilirsiniz. 1 yıl süresince yüzüğünüzü yeniden boyutlandırma seçeneğine sahip olduğunuzdan, bu konuda kaygılanmamanızı temin ederiz. Ayrıca, verdiğimiz 2 yıl garanti, mücevherlerimizin ve hizmetimizin kalitesine olan güvenimizin sonucudur.