En Doğru Seçiminiz

Fiyatlandırma Politikası

Size En İyi Fiyatı Sunuyoruz

Özet  

Adelisa’nın misyonu, ürünlerinin özgünlüğü ve kalitesi ile müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatmak ve kullanıcıların internetten alışveriş yaparak kullanımlarını kolaylaştırmak, böylece yüksek işletme maliyetlerinden kaçınmak ve en uygun fiyatı sağlamaktır. Fiyat politikamız, yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş ürünler sunma ve bunları piyasada en uygun fiyata satma hedefimizi yansıtmaktadır. 

En İyi Fiyatı Sizlere Nasıl Sunuyoruz 

Online kuyumculuk ve e-ticaret tecrübemizle işletme maliyetlerimizi nasıl yöneteceğimizi biliyoruz. 

Doğrudan toptancılarla kaynağından muhatap oluyoruz ve satış modelimiz, müşterilerimize tasarruf sağlamak için toptancıları ortadan kaldırmayı hedefliyor. 

Tedarikçilerimizle sağlıklı bir ilişki sürdürmek, maliyetlerden tasarruf sağlayabilir ve miktar anlaşmalarını müzakere edebilir. 

Ürününüz teslim edilene kadar satın alma sürecinin her adımında, her düzeyde maliyetleri kontrol etmek için düzenli incelemeler yapılır. 

Doğrudan kaynak yenileme süreci, hızlı ve etkili bir şekilde envanter maliyetlerinden kaçınmamızı ve bütçeniz için en iyi fiyatı sunmamızı sağlar. 

Çevrimiçi Fiyat listemizi etkileyen işletme maliyetlerini azaltabilir. 

Mücevher endüstrisindeki uzmanlar, malzemeleri ve kalitelerini (“metaller ve değerli taşlar”) belirlemek ve müzakere etmekten sorumludur. Size en iyi fiyatı sunmak için. 

Ürünlerimiz, ürünlerin uzunluk ve boyutlarına bağlı olarak ağırlıkça satılmaktadır ve müşteriler gerçek satın alma değerlerine göre ödeme yapmaktadır. 

Uygun fiyat garantisi 

Web sitemizdeki ağırlık yalnızca gösterge niteliğindedir çünkü bazı faktörler ürünün ağırlığını ve nihai fiyatını etkileyebilir: 

  • Ürün ek modeli  
  • Çıkış değerinin ağırlık değişimi  
  • Modeller, metal ve taş  
  • Hava faktörlerinin neden olduğu ürün ağırlığı değişiklikleri  
  • Toptancılar tarafından kullanılan metal ve taş kaynakları  
  • Toptancı politikası 

Adelisa, web sitesinde yer alan fiyat bilgilerinin doğruluğunu sağlamak için tüm makul çabayı göstermekle birlikte, web sitesi ve bilgi içeriği, doğruluğu da dahil olmak üzere hiçbir garanti verilmeyecek şekilde sunulmaktadır. Tam metin veya güncelleme. Web sitesindeki bilgiler geneldir ve karar vermede tek dayanak olarak kullanılmamalı ve profesyonellerin özel tavsiyelerinin yerini almamalıdır.  

Adelisa, bağlı ortakları, yöneticileri, çalışanları ve temsilcileri hiçbir koşulda site fiyatlandırma bilgileri ve/veya içeriği ile ilgili doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. 

Fiyat Değişiklikleri 

Ürünlerimizin fiyatı değişebilir.  

Hizmeti (veya Hizmetin herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız.  

Hizmette herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya kesinti için size veya üçüncü bir tarafa karşı sorumlu olmayacağız.