En Doğru Seçiminiz

TESLİMAT VE KARGO ÜCRETLERİ

Siparişinizi Tamamlamadan Önce Mutlaka Kargo Politikamızı Dikkatlice İnceleyeniz

Bütün yurtiçi gönderileri Yurtiçi kargo aracılığıyla gönderilmektedir.  

Bütün yurtdışı gönderileri UPS aracılığıyla ile gönderilmektedir. 

Yurtiçi gönderilen kargo ve teslimatlar ücretsizdir. Yurtdışı kargo ücretleri aksi belirtilmedikçe değişiklik gösterebilir. 

İade edilen ürünlerin kargo ücretleri iade koşullarına bağlı olarak düzenlenir. 

Kargo şirketiyle alakalı aksıklardan site sorumlu değildir. 

Sitede seçili ürünlerin tahmini teslimat tarihleri kullancıya gösterilmektedir. Yaşanabilecek aksaklıklara bağlı olarak teslimat tarihinde yaşanabilecek geçikmeler kullanıcıya bildirilir. 

Tek siparişte birden fazla ürün siparişi durumunda sipariş edilen ürünler ayrı ayrı kargolanabilir. Bu durumunda herhangi bir kargo maliyeti yansıtılmaz. 

Kargo sırasında ve kargo teslimat tarihi ile ilgili oluşacak her türlü risk; kayıp, çalınma yada hasar, geç teslimat; kullanıcıya aittir. 

Ancak ürün kargoya tesliminden sonra ürünle alakalı olan kayıp hasar gibi riskler kargo firmasına aittir. Kargo firması ürünü kullanıcıya teslim ettiğinde kargo tamamlanmış olur. Bu nedenle kargo çalışanı ürünü kullanıcıya teslim ettiğinde paketin açılıp ürünün tam, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edildiğinden emin olma yükümlülüğü kullanıcıya aittir. Ürünü teslim alındığında tüm yükümlülük kargo’dan kullanıcıya geçer. Teslimat sırasında sözkonusu eksik, kayıp ya da hasar durumunda kargo çalışanına tutanak tutturmak ve kargoyu teslim almama yükümlülüğü aynı şekilde kullanıcıya aittir. 

 

Kargo teslimat süresinin uzamasına sebep olacak hava şartları, salgın hastalıklar, kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklar yada kullanıcının sipariş sürecinde teslimat adresi olarak belirttiği adresde kullanıcının ya da teslimatı kabul edecek kişinin bulunmamasından ve yaşanacak aksaklıklardan site sorumlu değildir.